
Egy férfi holttestét találták meg a Balatonban Balatonszepezd és Révfülöp között június 24-én. Információink szerint az elhunyt halálának körülményei alapján felmerült, hogy önkezével vetett véget életének.

Fotó: Nagy Lajos/Napló
Fejbe lőtt holttest a Balatonban
Információink szerint a férfi nem Veszprém vármegyében lakott, hanem Pest környékéről származott, és azért jött a Balatonhoz, hogy egy fegyverrel véget vessen életének. A holttestét a Balatonban találták meg.
Az ügyben megkerestük a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányságot. Bartók Judit szóvivő közölte: a rendőrség az eset körülményeit az általános közigazgatási rendtartás keretein belül vizsgálja, és további kérdéseinkkel a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitánysághoz irányított, ahonnan az alábbi választ kaptuk: a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság az általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint folytatott eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit.
