Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban Balatonszepezd és Révfülöp között

Egy férfi holttestét találták meg a Balatonban Balatonszepezd és Révfülöp között június 24-én. Információink szerint az elhunyt halálának körülményei alapján felmerült, hogy önkezével vetett véget életének.

Egy férfi holttestét találták meg a Balatonban Balatonszepezd és Révfülöp között június 24-én
Egy férfi holttestét találták meg a Balatonban Balatonszepezd és Révfülöp között június 24-én
Fotó: Nagy Lajos/Napló

Fejbe lőtt holttest a Balatonban

Információink szerint a férfi nem Veszprém vármegyében lakott, hanem Pest környékéről származott, és azért jött a Balatonhoz, hogy egy fegyverrel véget vessen életének. A holttestét a Balatonban találták meg.

Az ügyben megkerestük a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányságot. Bartók Judit szóvivő közölte: a rendőrség az eset körülményeit az általános közigazgatási rendtartás keretein belül vizsgálja, és további kérdéseinkkel a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitánysághoz irányított, ahonnan az alábbi választ kaptuk: a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság az általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint folytatott eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit. 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük