Gera Zoltán váltja Szabó Istvánt a kecskeméti fociklub vezetőedzőjeként
Gera Zoltán váltja Szabó Istvánt a kecskeméti fociklub vezetőedzőjeként. A Magyar Nemzet információi szerint Gera elődje munkájára épít majd, amit az is igazol, hogy az edzőváltást leszámítva nem lesz változás a KTE szakmai stábjában. De az NB I.-es fociklub nem hozta nyilvánosságra, hogy milyen hosszan tervez az új vezetőedzővel. „Hatalmas várakozással és örömmel érkeztem, egyben óriási megtiszteltetés…
